Łukasz Jemioł Basic.

SAM_7181-1024x768
Nie chciałam obwieszczać wszystkim wcześniej. Bo czasem tak się zdarza , że po prostu coś nie wypali. Ale tym razem udało się! Wygrałam w konkursie wejściówkę na pokaz Łukasza Jemioła. Konkurs był zorganizowany na jego fanpage. Znalazłam się w szczęśliwej grupce wygranych osób, które miały możliwość pojechania na Fashion Week w Łodzi. Wejściówka obejmowała tylko jeden pokaz jego kolekcji Basic, który to miał miejsce w piątek o godzinie 22. Dałam radę wstrzelić się też na pokaz, który był godzinkę wcześmiej. Autorką kolekcji była Natasha Pavluchenko. 
Na miejsce dotarłam już o godzinie 20.30. Nie planowałam noclegu, mój kochany chłopak zdeklarował się, że mnie zawiezie, poczeka i wrócimy po pokazie. Pokaz odbył się w Expo-Łódź jest to centrum konferencyjny-wystawiennicze znajdujące się w samym centrum Łodzi. Po wejściu do środka otrzymałam wejściówkę, z którą udało mi się wejść na 2 pokazy. Wokół przewijało się mnóstwo świetnie wystylizowanych ludzi. Chociaż szczerze powiedziawszy myślałam, że spotkam więcej znanych publicznie osób. Udało mi się dostrzec Ewę Szabatin, Macademian Girl, Łukasza Jakóbiaka, Michała Witkowskiego i to chyba by było na tyle. 
Można było wejść do pomieszczenia, w którym znajdowały się maleńkie stoiska z ubraniami projektantów, które można było obejrzeć, przymierzyć. Atmosfera tam panująca była niesamowita, sam moment rozpoczęcia pokazu (muzyka i gdy pierwsza modelka wychodzi na wybieg) był bardzo przejmujący. Całą kolekcję oceniam na 5+. Poprzednie kolekcje Łukasza Jemioła podobały mi się równie mocno. W tej dominuje kolor niebieski i odcienie szarości. Patrząc na kolekcję ma się ochotę określić słowami miejski szyk. Slogany znajdujące się na t-shirtach trafiły prosto w moje serce! SEX is basic. LOVE is basic. AIR is basic. 
Było to niepodważalnie niezapomniane przeżycie. Jeśli kiedykolwiek bedę miała możliwość wybrać sie na pokaz, któremu towarzyszy taka cudowna atmosfera, podejmę decyzję bez wahania!
Nie chcę kopiować zdjęć z internetu, więc wstawię te, które udało mi się zrobić osobiście. Załączyłam również krótki filmik z pierwszego pokazu Natashy Pavluchenko.
Tego szczególnego dnia postawiłam na klasykę i elegancję.
Białą koszulę z delikatnymi, czarnymi detalami połącztłam z krótkimi spodenkami i kozakami za kolano, które są hitem tej jesieni.