Zakupy z Tomaszem Jacykowem.

SAM_6729zmniejszone1-813x1024
Tydzień temu miałam możliwosć wybrać się na prawie 2-godzinne zakupy ze stylistą gwiazd Tomaszem Jacykowem.
W Starym Browarze odbywały się warsztaty dotyczące makijażu, fryzur, nie zabrakło oczywiście małego co nieco dla miłośników mody!
Ja bez wahania postanowiłam skorzystać z konsultacji i pomocy stylisty. Wybór był ogromny, mój padł na Tomasza Jacykowa. Dlaczego?
Bo jest totalnym freak’iem, nie boi się mówić tego co myśli, a co najważniejsze ma styl i zna się na rzeczy. Tak mi się wydawało przed.
W trakcie utwierdziłam się w tym przekonaniu. Otrzymałam od niego mnóstwo przydatnych rad, które niepodważalnie wzięłam sobie do serca. Nie zabrakło również z jego ust słów krytyki w moją stronę. Był to jednak bardzo motywujący kopniak. To spotkanie – choć krótkie dało mi naprawdę dużo. Z pewnością będę teraz zwracać uwagę na rzeczy, które do tej pory nie były wyznacznikiem wyboru przeze mnie ubrań do stylizacji. 2 godziny spędziliśmy bardzo miło i przyjemnie, Tomek – bo tak kazał mi się do siebie zwracać 😉 wykazał się ogromnym profesjonalizmem, ale równiez pokazał , że jest osobą bardzo otwartą, sympatyczną, która z całą pewnością posiada swoje stanowcze zdanie.
Jeśli ktokolwiek będzie miał taką możliwość, by bezpłatnie skorzystać z porad stylisty to gorąco zachęcam.
Poniżej ja, Tomek i sukienka, którą mi doradził:)
SUKIENKA – MOHITO
BUTY – H&M