Witajcie! Ostatnio trafiłam na znakomity sklep internetowy, który oferuje nam szeroki asortyment pięknych sukni na różne okazje. Ze względu na to, że tych okazji w najbliższym czasie szykuje się mnóstwo, stwierdziłam więc,  że warto będzie Wam go pokazać.

Z pewnością każda osoba znajdzie krój i charakter sukni, który będzie odpowiadał jej sylwetce i preferencjom. Można znaleźć tu suknie koronkowe, tiulowe, do ziemi, krótkie, ołówkowe, rozkloszowane, jedno, czy dwuczęściowe, jedno, czy wielokolorowe. Asortyment jest naprawdę szeroki, co więcej stwierdzam, że są to sukienki, które sprawdzą się na wiele okazji. Począwszy od imprez sylwestrowych, przez bale przebierańców, skończywszy na balach maturalnych. Są to suknie, które w ogromnym stopniu kojarzą mi się z wyjściem na czerwony dywan. Opcją numer jeden na wykorzystanie tych sukienek jest dla mnie jednak sesja zdjęciowa. Całą stylizację, z suknią w roli głównej można zaaranżować w piękny sposób.

Niewątpliwym faktem jest to, że decydując się na taką suknię, z pewnością będziemy błyszczeć w towarzystwie. Pytanie tylko, czy właśnie na tym nam zależy… Postawilibyście na suknię w tym klimacie idąc, na którąś z wymienionych powyżej przeze mnie imprez? Czy wolicie stawiać raczej na mniej spektakularne suknie?

Przyznam Wam szczerze, że w poniższych propozycjach się zauroczyłam. Koronkowa sukienka na jedno ramię, do ziemi, w kolorze czarnym skradła jednak moje serce.

Chciałabym poruszyć jeszcze kwestię cen… Jeśli chodzi o tego typu suknie, dostępne w Polsce, zaprojektowane i uszyte przez polskich twórców, to ceny są naprawdę nieporównywalne. Już od 300zł będziecie w stanie znaleźć nieziemską suknię na stronie SHERRY LONDON. Jeśli będziecie chcieli dokonać zakupu podobnego cuda, zaprojektowanego przez polskiego twórcę – gwarantuję Wam, że nie będziecie w stanie znaleźć takiego, w podobnej cenie.

Buziaczki :)

KORONKOWE SUKIENKI: CZERWONA , CZARNA

DRESS 3

KORONKOWA SUKIENKA ECRU

DRESS 4

TIULOWA SUKIENKA

DRESS 2

KOMPLET DWUCZĘSCIOWY

DRESS1