Cześć Kochani!

Chciałabym, abyście z dzisiejszego postu dowiedzieli się trochę na temat mojego, dziennego makijażu oraz kosmetycznych ulubieńców ostatnich miesięcy :) Wyrażę także moją opinię na temat pędzli i gąbeczek do makijażu, które to przyszły do mnie z chińskiej stronki WHOLESALEBUYING .

Jeśli chcecie zobaczyć tutorial makijażu, to zapraszam Was do obejrzenia filmu. Przedstawiam w nim krok po kroku jak uzyskać efekt widoczny na zdjęciu. W filmie odniosłam się także, do poszczególnych produktów, które towarzyszą mi ostatnio na każdym kroku, przy wykonywaniu dziennego make-up’u.

Co do produktów z chińskich stronek, to zamówiłam PĘDZLE DO MAKIJAŻU – LINK ORAZ  GĄBECZKI DO NAKŁADANIA PODKŁADU . Poniżej załączam zdjęcia produktów. 

Co do tych produktów z chińskiej stronki, to używam ich od miesiąca i nie mogę powiedzieć nic złego na ich temat. Pędzle wyglądają naprawdę nieźle, specyfiki makijażowe nakłada się bardzo komfortowo, nie zauważyłam także, aby coś się działo z włosiem. Gąbeczki na tle gąbeczek, których używałam wcześniej wypadają bardzo dobrze. Nie mam porównania z oryginalnym beauty blenderem. Ale aplikacja podkładu, przy ich pomocy jest naprawdę szybka i przyjemna. Ich koszt to kilka dolarów. Myślę, że oba produkty są warte swojej ceny. Gąbeczki są pakowane po 4 i mają różne kształty, natomiast pędzli jest w zestawie 20.

Dajcie znać, czy kupowałyście kiedyś coś z chińskich stronek, no i czy Wam się sprawdziło?

Buziaki i miłego dnia! Mam nadzieję, ze makijaż i tutorial Wam się spodoba :)

IMG_0879ok

Image2

IMG_1204ok

IMG_0883ok

IMG_0897ok

Image4

Image1

miniblog