Witam wszystkich na mojej stronie internetowej. Jest to skarbnica moich inspiracji, porad, mojego stylu oraz efektów wykonanej przeze mnie pracy.

Nazywam się Oliwia Bugała i jestem Osobistą Stylistką z Poznania, działam również na terenie całej Polski, głównie jednak takich miast jak Warszawa, czy Wrocław. Od prawie dwóch lat prowadzę stronę pod nazwą Cheers My Heels. Początkowo był to tylko blog modowy, na którym prezentowałam swoje stylizacje, w późniejszym czasie przekształcił się w rozbudowaną stronę internetową. Swoją działalność rozwijam również poprzez kanał na YouTube, na który Was serdecznie zapraszam. Wśród usług, jakie oferuję można wyróżnić: zakupy ze stylistką metamorfoza stylu, przegląd i analiza garderoby, stylizacja ślubna, stylizacja biznesowa, stylizacja męska, stylizacja okolicznościowa, porady on-line.

Uważam, że nie ma brzydkich ludzi i rzeczy. Są tylko ludzie, którzy nie potrafią uwydatnić swoich atutów oraz rzeczy, które są nieodpowiednio wyeksponowane, dlatego sprawiają wrażenie bycia nieładnymi.

Moją największą pasją jest moda, głównym celem – pomoc osobom, które nie znalazły jeszcze swojego stylu, nie potrafią pokazać swoich atutów i zatuszować mankamentów, źle czują się we własnym ciele i tym, które pragną zmienić coś w swoim życiu.

Co do tego ostatniego… Sądzę, że moda działa leczniczo i kojąco. Jest niczym czekolada na jesienną depresję. Jak tabletka na ból głowy, jak uśmiech ukochanej osoby w momencie przeżywania złych chwil. Ubrania potrafią sprawić, że będziecie czuli się wspaniale, będziecie pewni siebie, będziecie mieli uczucie wewnętrznej siły, dzięki której można przenosić góry. Wystarczy tylko w to uwierzyć – ja wierzę i z przyjemnością zarażę Was moim podejściem.

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszam do zapoznania się z ofertą i moim portfolio.

ZAUFALI MI:

firmy wspolpraca

evening dress collection for 2016