ZAKUPY Z MONIKĄ

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Imię: Monika

Wiek: 27 lat

Profesja: Prawniczka

REFERENCJE

„Jestem bardzo zadowolona z przebiegu naszego spotkania. Na przegląd szafy, analizę sylwetki i wspólne zakupy zaplanowałyśmy jeden dzień i wykorzystałyśmy go maksymalnie. Pomimo iście aerobowego wysiłku związanego z ciągłym przebieraniem się oraz faktu, że co do zasady nie przepadam za zakupami, energia i nastrój tego dnia naprawdę mi dopisywały. Była to w znacznej mierze zasługa świetnej atmosfery panującej podczas spotkania. Szybko złapałyśmy wspólny język, bardzo efektywnie wykorzystywałyśmy czas, miałam to kojące uczucie, że wszystko jest dobrze zorganizowane.

Przed spotkaniem moja szafa była zawalona masą niepotrzebnych, od dawna nienoszonych ubrań. Nie było łatwo pozbyć się większości z nich, ale prawda jest taka, że samej było mi trudno rozstawać się ulubionymi kiedyś ciuszkami i z tyłu głowy krążyła myśl, że „na pewno to jeszcze założę” i tak mijały miesiące, lata… 😉 Po wspólnym przeglądzie szafy i trudnym rozstaniu z worami ubrań, muszę uczciwie przyznać, że ta sama szafa jest teraz znacznie bardziej przejrzysta, a mam wręcz poczucie, że tych ubrań jest więcej, bo po prostu widzę co mam i wiem, że w pozostawionych rzeczach panuje ład i jest jakaś logika.

Podczas wspólnych zakupów uzupełniłyśmy moją garderobę o kilka elementów tworzących bazę oraz kilka bardziej stylowych i modnych elementów, które nadawały charakter stylizacjom. Przekonałam się do fasonów, które wcześniej w ogóle nie przyciągały mojej uwagi. Okazuje się, że prosty t-shirt czy koszula naprawdę świetnie się noszą, jeśli tylko się wie co z czym łączyć i jak nosić różne rzeczy. Teraz, jak sama przeglądam oferty sklepów patrzę na nie zupełnie inaczej, na pewno bardziej świadomie, mogę sobie wyobrazić różne połączenia, wiem czego szukać. Chętnie korzystam z uzyskanych podczas wspólnie spędzonego dnia porad oraz tych zawartych w przesłanym mi po spotkaniu poradniku, ponieważ stosując je czuję się komfortowo, swobodnie i kobieco, nie mam wątpliwości stojąc przed lustrem czy oby na pewno wszystko jest w porządku. Dobrze dobrane ubranie naprawdę skutecznie poprawia nastrój i zwiększa pewność siebie. Szczerze polecam Oliwię jako osobistą stylistkę.” – Monika

SAMSUNG CAMERA PICTURES

 

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Rzeczy, których się pozbyłyśmy! :)

SAMSUNG CAMERA PICTURES