ZAKUPY1ok

Imię: Joanna

Wiek : 34 lata

Zawód: Manager w firmie, obecnie na urlopie macierzyńskim 

Joanna obecnie jest w domu z dziećmi, zależało jej, aby zestawy były wygodne, modne i odpowiednio dopasowane do jej sylwetki.

REFERENCJE

” Dzięki Oliwia za dzień spędzony wspólnie. Był on pełen wrażeń, począwszy od uporządkowania mojej szafy (co było nie lada wyczynem) po wspólne zakupy. Poświeciłaś mi całkowicie swoją uwagę i pokazałaś mi jak komponować swoje ubrania. Teraz z wielką satysfakcją zaglądam do swojej szafy. Podziwiam w jak łatwy sposób posegregowałaś moje ubrania i wytłumaczyłaś dlaczego ubrania, które de facto i tak tylko leżały w szafie nie są dla mnie :)  Wskazałaś również jak w fajny sposób można wykorzystać dodatki, których u mnie w szafie brakowało :) Teraz czuje się dużo lepiej w swoich ubraniach. Dzięki Twojej cierpliwości mam nareszcie dobrze dobrane spodnie, które fajnie podkreślają to co trzeba a idealnie maskują niedoskonałości – było to najtrudniejsze jak dla mnie zadanie, bo zawsze dobór tej części garderoby był dla mnie mocno frustrujący.

Twój nie tylko profesjonalizm, ale również pozytywna energia i uśmiech sprawiły, że fantastycznie czułam się w Twoim towarzystwie.
Mega ogromne dziękuję :)

PRZEGLĄD GARDEROBY

garderobaok

UBRANIA, KTÓRYCH SIĘ POZBYŁYŚMY

SAMSUNG CAMERA PICTURES

STYLIZACJE Z UBRAŃ, KTÓRE JOANA POSIADAŁA W SWOJEJ GARDEROBIE
STYLIZACJA1ok

STYLIZACJA 3ok

STYLIZACJA 2ok

ZESTAWY STWORZONE PODCZAS WSPÓLNYCH ZAKUPÓW

ZAKUPY3ok

ZAKUPY 2ok

ZAKUPY1ok